En Fr Ar Fa

منوی اصلی


آرشیو اخبار
27 فروردين 1397
برگزاری اجلاس دبیران کل کمیسیون های ملی آیسسکو در کشورهای اسلامی در ISC
پیشنهاد برگزاری اجلاس وزرای آموزش عالی کشورهای اسلامی در جمهوری اسلامی ایران توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در آبان 1395 در مراکش به تصویب رسید.
ادامه مطلب...

21 فروردين 1397
بازديد نماينده ProQuest از مرکز منطقه ای و پايگاه استنادی
در تاريخ 20/1/97 آقای آناس عبدالهادی مدير فروش ProQuest در منطقه‌ی خاورمیانه، ترکیه و آفريقا به همراه جناب آقای دکتر زرگرمدير فروش و خانم بهروزيان، مدير امور بازاریابی در ProQuest با هیات رئیسه مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و پايگاه استنادی علوم جهان اسلام ديدار کردند.
ادامه مطلب...

10 فروردين 1397
تداوم فعالیت های بین المللی برای ارتقای جایگاه مرجعیت علمی ایران
سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، استمرار رشد جایگاه بین المللی ISC در سطح بین المللی، حضور مقامات عالی رتبه کشورهای اسلامی در ISC و برگزاری مجموعه کارگاه های بین المللی را از جمله مهمترین فعالیت های این پایگاه در سال 96 عنوان کرد.
ادامه مطلب...

5 فروردين 1397
افزایش ۵۰ برابری کمیت تولید علم کشور/ ارتقاء ۳۸ پله ای جایگاه علمی کشور در ۲۰ سال اخیر
جمهوری اسلامی ایران با میانگین ۲۱.۶۲ درصد رشد علمی سالانه بالاترین جهش علمی در سطح دنیا در ۲۰ سال اخیر را داشته و رتبه ایران ۳۸ پله ارتقاء پیدا کرده است.
دکتر محمدجواد دهقانی سرپرست ISC گفت: گزارش روند تولید علم ایران مستخرج از پایگاه استنادی (Web of Science (WOS نشان می‏ دهد که مدارک و مقالات علمی ثبت شده توسط پژوهشگران کشور در ۲۰ سال اخیر از ۹۸۳ مدرک در سال ۱۳۷۶ به ۴۹۶۹۶ مدرک تا پایان سال ۱۳۹۶ رسیده که افزایش بیش از ۵۰ برابری را نشان می‏ دهد.
وی افزود: در طول این ۲۰ سال بالغ بر ۳۷۴ هزار و ۶۲۲ مدرک علمی در قالب‏ های مختلف از مقاله علمی پژوهشی در مجلات معتبر، مقالات مروری و کوتاه، کنفرانس‏ها و همایش‏های بین المللی و کتاب در این پایگاه بین المللی به ثبت رسیده است.
ادامه مطلب...


Copyright 2011
Islamic World Science Citation Center
All Right Reserved