دیدار صمیمانه ریاست مرکز منطقه ای و ISC و جمعی از روسای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان فارس از خانواده شهید جاویدی

۱۱ دی ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۲۹۳ اخبار برگزیده اخبار و رویداد ها
تعداد بازدید:۳۲۶

به گزارش اداره روابط عمومی و همکاری های علمی بین المللی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (رایسست) و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، به مناسبت سالروز عملیات کربلای ۴ و ۵ دکتر محمد جواد دهقانی رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (رایسست) و پایگاه استنادی علوم جهان به همراه دکتر غفاری پور، رئیس دانشگاه سلمان فارسی کازرون، دکتر حبیب شریف، رییس بنیاد نخبگان استان فارس و چند تن دیگر از نحبگان استان در تاریخ چهارشنبه 98/10/11 با خانواده سردار شهید مرتضی جاویدی موردی دیدار کردند.
به گزارش این اداره، در این دیدار که کلیه اعضای خانواده قهرمان دفاع مقدس حضور داشتند خاطراتی از سردار مرتضی جاویدی و خصوصیات اخلاقی آن شهید  توسط حاج حسین پیروان یکی از همرزمان سردار بیان گردید‌ که بسیار مورد استقبال حاضرین و بخصوص خانواده آن شهید  قرار گرفت.    
بنا بر این گزارش، سردار شهید مرتضی جاویدی در طول دفاع مقدس سالها در مسئولیت های مختلف و در جبهه های کردستان، غرب و جنوب در لشکر المهدی (عج) حماسه آفرینی کرد. این قهرمان دفاع مقدس داوطلبانه در عملیات های مختلف از جمله فتح المبین، بیت المقدس، والفجر ۱، ۲ و ۸ ، خیبر، بدر و کربلای ۴ و ۵  شرکت داشته و مدتها فرماندهی گردان فجر لشکر المهدی (عج)  را بعهده داشت.
در پایان این دیدار لوح سپاسی از طرف  روسای دانشگاهها و مراکز آموزش عالی، بنیاد نخبگان فارس و مرکز منطقه ای و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام به خانواده این شهید والا مقام اهدا شد.

کلید واژه ها: خانواده شهدا بازدید از خانواده شهدا


نظر شما :