برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس با دانشگاه گیلان با موضوع پیگیری تفاهم نامه

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۳۳۷ اخبار برگزیده اخبار و رویداد ها
تعداد بازدید:۳۷۷

به گزارش اداره روابط عمومی و همکاری های علمی بین المللی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (رایسست) و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، جلسه سوم ویدئو کنفرانس با دانشگاه گیلان در تاریخ 99/02/10با هدف پیگیری توافقات گذشته انجام شد.

بنا بر گزارش این اداره، با توجه به برگزاری جلسات منظم ویدئو کنفرانس با دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی کشور که در جهت آغاز، ادامه و یا پیگیری آنها برگزار می‌شود، مرکز منطقه ای و پایگاه استنادی جلسه سوم خود را با دانشگاه گیلان برگزار کردند. در این جلسه که با حضور هیات رئیسه دو طرف برگزار شد، بندهای تفاهم نامه فی ما بین بررسی و نتایج مشمول پیگیری شد.

بنا بر این گزارش، مرکز منطقه ای و پایگاه استنادی بنا بر بندهایی از تفاهم نامه نمایه سازی اطلاعات و آمار تولیدات پژوهشگران دانشگاه در پایگاه¬های مرکز منطقه‌ای و  ISC، کمک به تبیین و تحقق شاخص‌های رتبه¬بندی دانشگاه و تعیین جایگاه دانشگاه در بین دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی و پژوهشی، همکاری در جهت معرفی و ورود دانشگاه به نظام‌های بین المللی رتبه¬بندی، چاپ و انتشار نشریات معتبر علمی دانشگاه و درونداد و پردازش این مجلات در (ISC) و مرکز منطقه‌ای را بر عهده خواهند داشت و دانشگاه گیلان تعهداتی همچون، ارسال اطلاعات کتابشناختی مربوط به کتاب¬ها، طرح¬های تحقیقاتی، پایان نامه¬ها و سایر مدارک علمی موجود در دانشگاه جهت ثبت در پایگاه¬های اطلاعاتی مرکز منطقه¬ای و ارسال مجموعه کامل مقالات کنفرانس¬ها، سمینارهای ملی و بین¬المللی و متن سخنرانی¬های علمی و مجلات دانشگاه به مرکز منطقه¬ای و ISC را بر عهده خواهد داشت.

گفتنی است مرکز منطقه‌ای و پایگاه استنادی همکاری‌های متعدد علمی و پژوهشی خود را بر اساس تفاهم نامه فی ما بین در سال های آینده نیز ادامه خواهند داد.

 

 

کلید واژه ها: دانشگاه گیلان تفاهم نامه علمی پژوهشی


نظر شما :